Dr. Eric Pearl

Eric PearlDr. Eric Pearl je autorem léčebné metody The Reconnection (Znovu-Napojení), která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing (Rekonektivní léčení), během které pacienti soustředí své životní síly na znovu-napojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí.

Dr. Pearl odešel po 12-ti letech z jedné z nejúspěšnějších chiropraktických ordinací v Los Angeles, když on a jiní lidé začali být svědky zázračných uzdravení. "Pacienti byli překvapeni, že zčistajasna necítí žádné bolesti, a objevovala se i další vyléčení, a to i ve zcela jiných oblastech, než na jaké jsem se jako chiropraktik zaměřoval." Brzy k němu začali jezdit pacienti z celých Spojených států. Od té doby vyléčil tisíce lidí.

Dnes je uznávaným vizionářem a prvotřídním odborníkem na nové způsoby léčení a životní evoluci na této planetě. Zavázal se, že se bude prostřednictvím seminářů dělit o pravdu a informace o Rekonektivním léčení. Objevil se v nespočtu televizních pořadů v USA i po celém světě. Přednášel ve vyprodané Madison Square Garden a také na pozvání Organizace spojených národů. Články a statě o jeho seminářích se objevily v řadě publikací, včetně The New Yourk Times.

Když Erica poprvé slyšeli o Rekonektivním léčení mluvit studenti a profesoři na Arizonské univerzitě, okamžitě všechny nadchla jeho upřímnost a otevřenost. Stál před nimi muž, který byl ochoten vzdát se velice lukrativní chiropraktické praxe a vydat se na duchovní léčebnou cestu, aby se věnoval důležitým a kontroverzním otázkám současné medicíny. Byl navíc ochoten podrobit svá tvrzení a  schopnosti vědeckému zkoumání právě na této univerzitě, která se zabývá integrací psychosomatické, energetické a duchovní medicíny (The Human Energy System Laboratory).

Do roku 2010 prošlo jeho semináři přes 60 000 lidí z více jak 60 zemí světa. Doposud stále probíhají nové výzkumné projekty Reconnection pod vedením renomovaných vědců jako jsou Gary Schwartz, PhD., William Tiller, PhD., Konstantin Korotkov, PhD., a další.

O Rekonektivním léčení pojednávají mj. filmy:
Co My Jen Víme / What The Bleep Do We (K)now
Živý Matrix / Living Matrix