Jak probíhá Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení / osobní

Léčení probíhá ve většině případů tak, že klient leží cca 30 minut na lehátku a v klidu relaxuje -> odpočívá, má zavřené oči, nemusí se na nic soustředit, jakkoli spolupracovat, na cokoli odpovídat nebo se jinak zapojovat do procesu. Jedná se o bezkontaktní (bezdotykovou) metodu.

Praktik Rekonektivního léčení se naladí na frekvence a díky tomu je začne svým způsobem cítit i klient.

Projevy u klienta (tzv. registry) jsou různé. Ve většině případů jsou prožitky klientů velmi příjemné a spousta jich tvrdí, že se s něčím podobným ve svém životě dosud nesetkali. Někdy klient nic necítí a jen si velmi dobře odpočine, někdy i usne. Někomu se pohybují oční víčka, u někoho dojde k drobným nebo větším samovolným pohybům svalů na různých částech těla. Někteří lidé při terapii vidí barvy, které nikdy před tím neviděli, jiní různé obrazy. Někdo cítí v bolavé části těla teplo, zimu nebo mravenčení. Nic z toho není dobře nebo špatně. Každý jsme jiný a každý to vnímáme jiným způsobem.

Rekonektivní léčení je bez rizika a vedlejších účinků, je absolutně bezpečné.
Každé léčení přinese uzdravení přesně toho problému, který je pro klienta danou chvíli nejpotřebnější a nejvhodnější.

Uzdravování je proces, který pokračuje i po ukončení sezení.
Do tohoto procesu léčení praktici nezasahují, ani nemohou předem stanovit, co má být vyléčeno. Praktik je zprostředkovatelem léčivých frekvencí, pomáhá tyto léčivé frekvence propojit s klientem, který se sám na nějaké úrovni rozhodne, jestli se vrátí do stavu přirozené rovnováhy a zdraví.

Zpravidla se provádějí 3-4 sezení během 7-10 dnů.
To je optimální forma, což znamená, že tyto léčivé frekvence při této intenzitě vnímalo nejvíce lidí. Pokud se však klient rozhodne, že se cítí dobře již po prvním nebo druhém sezení a je to pro něj dostačující, není to vůbec špatně. Nejedná se o dlouhodobou léčebnou kúru, při které budete muset pravidelně docházet.

Nedoporučuje se několik dní před a po Rekonektivním léčení přijít do styku s jinou energetickou technikou.

Celé sezení trvá cca 1 hodinu, samotná terapie cca 30 minut.

Rekonektivní léčení / na dálku

Rekonektivní léčení lze provádět i na dálku, jeho účinnost je dokázaná a změřená.

V tomto případě léčení Vám v předem domluvený čas zavolám a seznámím Vás s postupem. Samotné léčení na dálku probíhá stejně jako léčení osobní s tím rozdílem, že fyzicky ležíte jinde :). Navíc budete potřebovat akorát budík, abyste věděli, kdy je léčení u konce. Potom Vám opět zavolám a pobavíme se o vašich prožitcích.

Celé sezení trvá cca 45 minut, samotná terapie cca 30 minut.