Reference / Zkušenosti klientů

Ďakujem Ti Martin za tvoju rekonvektivnu liečbu. Po pár minútach sa moje telo uvoľnilo. Pri zatvorených očiach som si aj pochrapkal, videl som nad sebou kruh, niečo ako veľký luster a v ňom krásne mihotajúce sa zelené svetielka v strede tohto "telesa". Taktiež sa medzi sebou prelínali farby fialová a červená, niečo v tvare kosoštvorca a bolo to krásne. Postrehol som akoby sa v istom momente celé moje telo "nadnášalo" ľahkosťou nad liečebným stolom, na ktorom som ležal. Nuž a cesta domov 4 hod mi pripadala až neuveriteľne krásna, bez akejkoľvek nervozity ako "prechádzka" ružovou záhradou"! A to som za 30 rokov šoférovania zažil iné "harakiri"! Doporučujem každému, kto verí vesmíru a jeho skvelému "sprostredkovateľovi" akým je veľmi sympatický a príjemný Martin, že vie ako Vás "doladiť". Martin, Ďakujem Ti!

Miloš E.2019 / Leden

U Martina jsem absolvoval terapii třikrát. Navštívil jsem ho kvůli zdravotním problémům s klouby. Při léčení jsem na sobě pociťoval něco jako magnetizmus, který vycházel z Martinových rukou. Terapie byla pro mě příjemným zážitkem. Těžko se to popisuje, to si každý musí vyzkoušet sám. Martin mi také doporučil kvalitní bylinný koncentrát na podporu ledvin od českého výrobce. Celkový stav kloubů se mi zlepšil. Nevím, jestli to bylo tou terapií nebo užíváním bylinného koncentrátu nebo něčím jiným, ale v budoucnu plánuji Martina ještě navštívit.

Jindra V.2018 / Březen

Martin mě dokázal napojit na zdroj nekonečné energie a díky tomu se cítím skvěle! Rekonektivní léčení mi pomohlo nastartovat změny v mém myšlení, díky kterým jsem dokázala vyřešit svůj letitý problém. Martina mohu jen doporučit.

Hanka R.2017 / Srpen

Na konci roku 2016 jsem onemocněla zánětem štítné žlázy. Trvalo poměrně dlouho, než mi došlo co mi je…stále jsem očekávala angínu a také trvalo docela dlouho, než se začalo s klasickou chemickou léčbou. Moje obvodní lékařka mě poslala na ultrazvuk a odběry, kdy konstatovala, že ano, mám zánět štítné žlázy. Což už jsem věděla. Objednala mě na endokrinologii do FN HK asi za šest týdnů, s tím, že dřív to nejde. Za zmínku také stojí, že v tu dobu byl můj vztah s manželem ve velké vleklé krizi a poměrně hodně jsem běhala. Dvě zdánlivě nesouvisející věci. Ale, tak jak se říká, že nemoci štítné žlázy jsou psychosomatické, tak jsem později řešila, co bylo spouštěčem. Dlouhodobý stres nebo fyzická zátěž? Pravděpodobně kombinace obojího. Mezitím mi začalo být hůř a měla jsem stále teploty. Nakonec jsem zavolala do FN na endokrinologii a měla jsem štěstí, že tam zrovna sloužil lékař specialista na štítnou žlázu a popis příznaků ho zaujal. To bylo tuším v pondělí a už ve středu jsem seděla v jeho ordinaci. Konstatoval, že se pravděpodobně jedná o subakutní zánět, moc se mu líbil , a nasadil mi dost silnou dávku kortikoidů a dalších leků. V tu dobu mi manžel řekl, ať zkusím i nějakou alternativní léčbu a navrhl Martina. Znali se z práce a kdysi mi vyprávěl, že Martin dělá rekonektivní léčení. Tak jsme se s Martinem domluvili a absolvovala jsem postupně čtyři sezení (ležení). Při prvním jsem byla velice zvědavá a taky jsem se bála, že to „nepoznám“. Až jsem pochopila, že to neovlivním a přestala jsem to řešit. Poprvé jsem energii, kterou Martin léčí, viděla v barvách (já hodně vnímám skrz barvy), podruhé jsem cítila teplo a brnění v oblasti hlavy a krku, tak podobně to bylo i při dalších sezeních. Tak jako by napoprvé tělo přijalo energii všude a dále pak už na ty poškozená místa. Začala jsem se uzdravovat velice rychle, na čemž mají velkou zásluhu kortikoidy, bohužel i se všemi vedlejšími účinky. Rekonektivní léčba mi pomohla se těchto negativních vlivů zbavit a tělo dostat do rovnováhy. Myslím, že vždy jde o souhrn okolností. S manželem jsme se dohodli na rozchodu, tím skončil trvalý stres a tělo mělo možnost se uzdravovat. Při poslední návštěvě mi Martin říkal, že je vidět jak jsem plná energie a já jsem se tak opravdu cítila. V současné době (červen) neberu žádné léky a podle ultrazvuku je štítná žláza zcela v pořádku. Věřím tomu, že bez Martina bych to tak dobře nezvládla, kortikoidy jsou velký nápor na organismus a já jsem díky němu měla dost síly se s tím vypořádat a předejít trvalému poškození. I do budoucna počítám s tím, že bych se jednou, dvakrát do roka nechala rekonektivně „opravit“.

Erika J.2017 / Červen

U Martina jsem absolvovala třikrát rekonektivní léčení - tři po sobě jdoucí dny. Poprvé jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, nikdy jsem o tom předtím neslyšela, a asi jsem měla velká očekávání, takže jsem necítila vůbec nic zvláštního. Druhý den jsem si opět přála, abych něco cítila, takže taky nic moc, možná mi maličko brněly dlaně, ale možná to bylo jen mé přání, aby mi brněly... Třetí den jsem už žádná očekávání neměla, prostě jsem jen věřila tomu, že to funguje, a že u toho nemusím nic cítit a přeci jen se podařilo, brněly mi dlaně a vnímala jsem takový zvláštní pocit v oblasti třetího oka. Martin mě léčil kvůli tomu, že jsem měla velmi bolavá chodidla, což souviselo s obrovskou dlouhotrvající únavou. Okamžitý efekt se nedostavil, ale po pár dnech se to začalo zlepšovat. K úplnému vymizení bolesti sice nedošlo, ale věřím, že další aplikace léčby by opět přispěla k výraznému zlepšení. Rozhodně takovým praktikám věřím a ráda bych se léčení opět podrobila. Myslím si, že člověk nemusí mít ani konkrétní problém, že to může zkusit jednoduše jen tak a uvidí, co mu to přinese. Nicméně mám s Martinem ještě jednu zkušenost týkající se jiné oblasti. Martin nám pomohl vyčistit prostor na chalupě mých rodičů a to viditelně okamžitě velmi dobře zafungovalo. Náš tehdy ani ne roční syn vždy večer usnul v našem pokoji a po pár desítkách minut se vzbudil s ohromným pláčem a byl k neutišení. Tak to měl na chalupě od miminka a nikde jinde takto neklidně nereagoval. Po vyčištění prostoru se synek začal chovat při nočním probuzení stejně jako doma - sedl si na postel a občas houknul a čekal, až za ním někdo přijde. Rozhodně jeho probuzení na chalupě nevykazovalo známky stresu či paniky jako mnohokrát předtím. Martine moc díky, fakt nám to pomohlo!

Martina M.2016 / Srpen

Milý Martine, díky za skvělý zážitek. Zprvu jsem při tvém působení nepociťoval nic, ale během pár minut jsem se začal cítit hodně uvolněně a začala se u mě dostavovat dobrá nálada a pocit spokojenosti a štěstí. Tyto pocity se nakonec tak zesilovaly, že jsem se během chvíle přistihl, jak se usmívám nebo spíše směju na celé okolí. Vůbec mi nešlo přestat se smát. Chvílemi se mi z toho hrnuly slzy do očí, ale byl to nádherný pocit. V průběhu působení jsem si ještě uvědomil jednu věc, a to, že se mi hodně aktivovala šestá čakra, protože ten tlak na "třetí oko" byl hodně silný. Za sebe musím říct, že to byl rozhodně zajímavý zážitek z kategorie "chtěl bych znovu". Díky moc, Dušan.

Dušan M.2016 / Srpen